top of page
Wejście.jpg

ブラックグースグループへようこそ

ディテールは私たちの情熱です!

Detialingクリーニング

Sprzątanie Detailingowe.jpg
carwrap.jpeg
Grass Detail.jpg

さまざまなサービスからお選びください!

あなたの完璧な選択は何ですか?!

防食保護-ワルシャワとその周辺

Wygłuszenia

 

"Cisza jest żywiołem, w którym formują się rzeczy wielkie."

Renowacja

Kompleksowa renowacja samochodów i motocykli zabytkowych.

DESIGN

Projektujemy i wykonujemy elementy do aut zabytkowych i współczesnych i nie tylko.

Konsultacje

Bezpłatnie dobierzemy dla ciebie odpowiednią usługę

Fireball.jpg

私たちのスタジオ

2020年からワルシャワウルススで事業を行っています。厳選された製品のみを使用し、最高品質のサービスを保証し、各プロジェクトがWOW!効果で終了するようにします。

私たちをご覧ください
Car Interior

ぜひお越しください!

営業時間

営業時間:月曜日-金:午前9時-午後5時
土曜日:休業
日曜日:休業

Car Dashboard

あなたが持っている 質問 ?喜んでお答えします。

518-025-786、791-753-458

  • Facebook
  • Instagram

提出していただきありがとうございます!

ディテーリングスタジオ-ワルシャワとその周辺

オートディテーリングの分野の専門家をお探しですか?あなたはあなたの車を最高の手に置きたいですか?私たちの包括的な車両ケアスタジオを知り、満足している顧客の大規模なグループに参加してください!

私たちは、すべての利害関係者が私たちの車の詳細の提供に詳細に精通することをお勧めします。私たちは、個人のクライアントだけでなく、車の美的外観を表示および拡張したい企業や機関の両方に協力することを勧めます。私たちのディテーリングスタジオの場所は、ワルシャワのAleje Jerozolimskie225です。ご質問やご不明な点がございましたら、弊社チームまでお問い合わせください。私たちはあなたを招待します!

W oparciu o wiedzę, dokładnie analizujemy i oceniamy stan samochodu, a następnie podejmujemy właściwe kroki, by przywrócić mu dawny blask lub skutecznie zabezpieczyć powłokę lakierniczą czy felgi. Zajmujemy się detailingiem w sposób nieszablonowy, prezentujemy najnowsze rozwiązania, stosujemy innowacyjne techniki i metody pielęgnacyjne. Podczas realizowania prac car detailingu używamy jedynie sprawdzonych, dedykowanych środków czystości, w pełni dopasowanych do konkretnych pojazdów. Efektem działań naszego studia detailingowego są przede wszystkim błyszcząca karoseria, kompleksowo wypielęgnowane wnętrze samochodu i skuteczne zabezpieczenie przed wszelkimi pyłkami, kurzem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

Car detailing znajduje szerokie zastosowanie, a nasza oferta sprowadza się do zaspokajania indywidualnych potrzeb Klientów i stanu danego samochodu. Wychodzimy naprzeciw wszelkich oczekiwaniom, nie boimy się wyzwań, podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań z zakresu detailingu. Jesteśmy w stanie tchnąć nowe życie w pojazdy po wielu latach od ich zakupu. Zajmujemy się również zabezpieczaniem i regularną pielęgnacją nowych aut, by w efekcie maksymalnie wyeksponować ich piękno i przedłużyć wysoką estetykę.

Proces gruntownej pielęgnacji samochodu nie jest łatwym przedsięwzięciem. W warunkach domowych trudno jest zadbać o skuteczną kosmetykę pojazdu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w trosce o estetyczny wygląd i funkcjonalność samochodów powstało nasze studio detailingowe Black Goose Detailing. To właśnie tutaj kompleksowo zajmujemy się szeroko pojętym detailingiem. Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim sprzątanie, autospa, korekty i renowację lakieru.

W Black Goose Detailing kompleksowo zadbamy o Twój samochód

Car detailing Warszawa

bottom of page