top of page

Car Wrapping w Warszawie

Zmień kolor swojego auta bez lakierowania!

Fole samochodowe

Nowoczesne folie pozwalają nam zmienić auto nie do poznania. dostępne u nas folie: Połysk, Mat, Satyna czy chrom oferują wiele możliwości w zmianie koloru Auta.

carwrap.jpeg
soponsors.jpg

Oklejanie Reklamowe

jesteśmy wstanie przygotować projekt pod oklejenie auta reklamowego wraz z wydrukiem.

Profesjonalny car wrapping w Warszawie

W naszej firmie doskonale wiemy, jak dużą wartość mają samochody dla swoich właścicieli. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Oferujemy pomoc w tuningu wizualnym, do którego zalicza się profesjonalny car wrapping. Wykonanie usługi rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów. Skupiamy się na takich sprawach jak docelowy kolor pojazdu, sposób zabezpieczenia lakieru, oczekiwania kierowcy dotyczące estetyki. Pomagamy w przygotowaniu projektu, korzystając w tym celu z profesjonalnych wzorników.

 

Po ustaleniu indywidualnych oczekiwań tworzymy projekt i jego wizualizację. W ten sposób każdy Klient może upewnić się, że jego pojazd zostanie przekształcony w sposób zadowalający i zgodny z jego zamiarami. W czasie realizowania projektu wszystkie prace wykonujemy sprawnie i dokładnie, z dużym naciskiem na precyzję. Nad każdym pojazdem pracujemy długi czas, dbając o wszelkie szczegóły i detale. Ostateczny czas realizacji projektu może wynieść kilka dni i zależy m.in. od stopnia jego zaawansowania.

Car wrapping w naszej ofercie

Wszystkie projekty, które oferujemy naszym Klientom, są autorskie i oryginalne. Mogą stać się doskonałą ozdobą pojazdu, uwypuklając jego atuty estetyczne, agresywny wygląd i kształt sylwetki. Oprócz przygotowania projektu i jego realizacji, oferujemy także pomoc w związku z konserwacją okleiny. Tak jak lakier, również folie wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by zachować je w dobrym stanie przez długi czas. Pomagamy także w usuwaniu starych folii oraz ich wymianie i renowacji brakujących części.

 

Wszystkich Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - nasi pracownicy chętnie przyjmą Państwa zlecenie oraz przedstawią szczegóły oferty. Wszystkim Klientom oferujemy przejrzyste zasady współpracy, najlepsze stawki oraz krótkie terminy realizacji całej usługi. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi pragnącymi przyozdobić swoje samochody, jak również firmami i przedsiębiorcami pragnącymi poprawić estetykę swoich samochodów służbowych. Gwarantujemy, że wykonane przez nas projekty przypadną do Państwa gustu oraz staną się na wiele lat atrakcyjną ozdobą samochodu. Zachęcamy również do skorzystania z  usługi sprzątania wnętrza samochodu.

bottom of page