top of page

Sprzątanie samochodu Warszawa

Błyszczący lakier z zewnątrz, czyste felgi i dopieszczone detale sprawiają, że samochód prezentuje się pięknie. Przyciąga wzrok i dumnie prezentuje się podczas jazdy. Jednak warto pamiętać o tym, że to właśnie we wnętrzu spędzamy najwięcej czasu. Warto zadbać także o środek, aby czuć się w nim komfortowo, ale przede wszystkim ze względu na aspekt zdrowotny. Nasi specjaliści sprawią, że Twoje auto zyska świeżość jak po wyjechaniu z salonu.

Sprzątanie wnętrza samochodu, a detailing

Standardowe sprzątanie samochodu obejmuje jedynie podstawowe czynności takie jak:

  • odkurzenie

  • usunięcie większych zabrudzeń

  • przetarcie plastikowych elementów specjalnymi środkami 

  • usunięcie większych zabrudzeń znajdujących się na tapicerce

  • umycie szyb od środka

Po przeprowadzeniu takiego czyszczenia wnętrze będzie wyglądało na czyste. Z pewnością przebywając w takim wnętrzu będziemy mieli poczucie, że jest estetyczne. Jednak podstawowe czyszczenie to jedynie ułamek tego, jakich procesów pielęgnacyjnych dokonują specjaliści podczas profesjonalnego detailingu wnętrza.

 

 

sprzątanie samochodu warszawa.jpg

Detailing - więcej niż czyszczenie wnętrza

Cały proces detailingu wnętrza rozpoczyna się od gruntownego odkurzenia wszystkich zakamarków, w celu pozbycia się nagromadzonego brudu oraz kurzu. Następny etap to wypranie oraz wyczyszczenie wszystkich elementów specjalnie dobranymi preparatami. Czyszczone są wszystkie elementy zarówno fotele jak i podsufitka. 

Detailing wnętrza to także pielęgnacja wszystkich elementów dodatkowych, które znajdują się na kokpicie oraz drzwiach. Impregnaty dobierane są do materiału, z którego zostały wykonane elementy. Innej pielęgnacji potrzebować będzie chromowana część, a innej drewniana czy plastikowa. Zastosowanie odpowiednich preparatów jest bardzo istotne - pozwala nie tylko wydobyć dawny blask elementów, ale także zabezpieczyć je przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Odpowiednio dobrane środki pozostawiają na materiale warstwę ochronną, która sprawia, że różnego rodzaju zabrudzenia nie wnikają do środka, a zaimpregnowaną powierzchnię można w łatwy sposób wyczyścić. 

To właśnie główna różnica między detailingiem a czyszczeniem wnętrza auta. Podczas procesu detailingu dużą uwagę przywiązuje się nie tylko do pielęgnacji bieżącej, ale także do zabezpieczenia elementów, dzięki któremu mniej się zużywają. Powstała warstwa ochronna zapobiega wnikaniu zabrudzeń w głąb elementów, dzięki czemu wszelkiego rodzaju plamy są łatwe do usunięcia. Na miejscu, oprócz oferty oprócz czyszczenia wnętrza, skorzystać można również z usługi wygłuszenia samochodów.

Detailing wnętrza - dlaczego jest lepszy niż czyszczenie wnętrza auta?

Czyszczenie wnętrza pojazdu to nic innego jak posprzątanie, które ogranicza się do usunięcia zabrudzeń i przywrócenia ładu we wnętrzu. Detailing ma na celu przywrócenie dawnego blasku pojazdu i jest procesem zdecydowanie bardziej skomplikowanym, obejmującym więcej czynności niż sprzątanie samochodu.

W przypadku detailingu fachowcy dbają o każdy element znajdujący się we wnętrzu i do każdego dobierają specjalistyczne preparaty czyszczące oraz impregnujące. Dzięki takiej serii procesów zyskujesz nie tylko czyste wnętrze, ale także bezpieczne, bez niewidocznych zanieczyszczeń, które są niebezpieczne dla zdrowia.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Zapraszamy do rezerwacji online.

bottom of page