top of page

Autospa na najwyższym poziomie w Black Goose Detailing

Profesjonalne doradztwo

Wysokiej Jakości Usługi i Produkty

Obsługa flot 

w systemie Door to Door

detailingowe-mycie.jpg

Jak wygląda mycie detailingowe?

Mycie detailingowe polega nie tylko na skutecznym doczyszczeniu wszelkich zabrudzeń. Oprócz usuwania uciążliwych zanieczyszczeń, liczy się również delikatność procesu. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też ryzyko zarysowania lakieru jest u nas maksymalnie zminimalizowane. To właśnie mycie detailingowe pozwala nam znacznie spowolnić proces powstawania zarysowań powłoki lakieru i ograniczyć niszczenie się karoserii.

Do mycia detailingowego używamy jedynie sprawdzonych, specjalnie dedykowanych środków czyszczących, które w pełni dopasowane są indywidualnie do danego pojazdu. Kompleksową pielęgnację zaczynamy od mycia kół. Na tym etapie nie pomijamy żadnych istotnych elementów - osobno zajmujemy się felgami, oponami i nadkolami. Kolejnym etapem, najważniejszym w całym procesie mycia detailingowego, jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, brudu drogowego, błota, kurzu i pyłu. Po rozpuszczeniu zabrudzeń spłukujemy je i przechodzimy do czyszczenia właściwego. Ostatnim etapem mycia jest osuszanie i zabezpieczanie lakieru. Użyte do tego celu środki nadają karoserii szklistości i zapewniają hydrofobowy efekt.

Autospa Warszawa

Mycie detailingowe to podstawowa czynność w całym procesie car detailingu. Autospa to szereg działań, które mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu samochodu i wyeksponowanie jego piękna, lecz również przedłużenie jego sprawności i żywotności. Dlatego też, kompleksowe prace przeprowadzane w naszym studio obejmują mycie detailingowe. 

Jako Black Goose Detailing posiadamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki którym świadczymy usługi z zakresu car detailingu na najwyższym poziomie. Po opuszczeniu naszego autospa każdy pojazd lśni jak nowy. Mycie detailingowe w naszym studio to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal - gruntownie i całościowo dbamy o stan i wygląd samochodów, a tym samym zaspokajamy wszelkie potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas Klientów.

detailingowe-mycie-warszawa.jpg

Mycie detailingowe - Warszawa i okolice

Chcesz oddać swój samochód do autospa? Szukasz prawdziwych fachowców w dziedzinie mycia detailingowego? 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Na miejscu, oprócz oferty oprócz mycia SPA, skorzystać można również z usługi car wrappingu. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również firmy z całego terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. 

mycie-detailingowe.jpg

Dołącz do Klubu Premium

Nasze członkostwo premium zapewni Ci wyłączny dostęp do naszych wczesnych wyprzedaży, nowości i innych ofert specjalnych.

bottom of page