top of page

Autospa na najwyższym poziomie w Black Goose Detailing

Mycie detailingowe to podstawowa czynność w całym procesie car detailingu. Autospa to szereg działań, które mają na celu nie tylko poprawienie wyglądu samochodu i wyeksponowanie jego piękna, lecz również przedłużenie jego sprawności i żywotności. Dlatego też, kompleksowe prace przeprowadzane w naszym studio obejmują mycie detailingowe. 

mycie detailingowe, autospa warszawa

Jako Black Goose Detailing posiadamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, dzięki którym świadczymy usługi z zakresu car detailingu na najwyższym poziomie. Po opuszczeniu naszego autospa każdy pojazd lśni jak nowy. Mycie detailingowe w naszym studio to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal - gruntownie i całościowo dbamy o stan i wygląd samochodów, a tym samym zaspokajamy wszelkie potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas Klientów.

Jak wygląda mycie detailingowe?

Mycie detailingowe polega nie tylko na skutecznym doczyszczeniu wszelkich zabrudzeń. Oprócz usuwania uciążliwych zanieczyszczeń, liczy się również delikatność procesu. Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też ryzyko zarysowania lakieru jest u nas maksymalnie zminimalizowane. To właśnie mycie detailingowe pozwala nam znacznie spowolnić proces powstawania zarysowań powłoki lakieru i ograniczyć niszczenie się karoserii.

Do mycia detailingowego używamy jedynie sprawdzonych, specjalnie dedykowanych środków czyszczących, które w pełni dopasowane są indywidualnie do danego pojazdu. Kompleksową pielęgnację zaczynamy od mycia kół. Na tym etapie nie pomijamy żadnych istotnych elementów - osobno zajmujemy się felgami, oponami i nadkolami. Kolejnym etapem, najważniejszym w całym procesie mycia detailingowego, jest usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, brudu drogowego, błota, kurzu i pyłu. Po rozpuszczeniu zabrudzeń spłukujemy je i przechodzimy do czyszczenia właściwego. Ostatnim etapem mycia jest osuszanie i zabezpieczanie lakieru. Użyte do tego celu środki nadają karoserii szklistości i zapewniają hydrofobowy efekt.

Mycie detailingowe - Warszawa i okolice

Chcesz oddać swój samochód do autospa? Szukasz prawdziwych fachowców w dziedzinie mycia detailingowego? 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Na miejscu, oprócz oferty oprócz mycia SPA, skorzystać można również z usługi car wrappingu. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również firmy z całego terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Zapraszamy do rezerwacji online.

bottom of page