top of page

Renowacja starych samochodów w Black Goose Detailing

Jesteśmy zespołem fachowców, w swojej pracy dysponujemy doświadczeniem, wiedzą i wykwalifikowanymi umiejętnościami, a we wszystkim pomaga nam dodatkowo zamiłowanie do motoryzacji.  Kompleksowo zajmujemy się szeroko pojętym detailingiem, a oferta naszego salonu to również renowacja starych samochodów na najwyższym poziomie. Ponadto, jak na pasjonatów i profesjonalistów przystało, zajmujemy się również renowacją samochodów zabytkowych. Przywracamy im dawny blask i ułatwiamy powrót do lat świetności. Dla nas każdy zabytkowy samochód to odrębna, fascynująca historia, którą pragniemy ocalić od zapomnienia przy pomocy renowacji.

renowacja samochodów starych zabytkowych

Zakres usług obejmuje m.in. dokładne sprzątanie, autospa, likwidację rys oraz zabezpieczanie lakieru skutecznymi i trwałymi powłokami ochronnymi. Po opuszczeniu naszego salonu renowacji samochodów każdy pojazd lśni jak nowy. Podczas naszej pracy, zarówno w zakresie renowacji starych samochodów, jak i również renowacji samochodów zabytkowych, stosujemy innowacyjne metody i techniki pielęgnacyjne. Używamy jedynie sprawdzonych środków czystości, specjalnie dedykowanych, i na podstawie dokładnej analizy - indywidualnie dostosowanych do konkretnych pojazdów. 

Renowacja starych samochodów w naszym wykonaniu to zaspokajanie indywidualnych potrzeb Klientów i odpowiedź na potrzeby stanu danego pojazdu. Wychodzimy naprzeciw wszelkich oczekiwaniom i wymaganiom, nie boimy się wyzwań i dlatego też, podejmujemy się realizowania nawet najbardziej skomplikowanych zadań w dziedzinie renowacji samochodów. Jesteśmy w stanie tchnąć życie w samochody nawet po wielu latach od zakupu - maksymalnie eksponujemy ich piękno i przedłużamy użyteczność. 

Kompleksowa renowacja samochodów - Warszawa i okolice

Szukasz profesjonalistów z zakresu renowacji starych samochodów? Zapraszamy do odwiedzenia i poznania naszego kompleksowego salonu car detailingu i renowacji samochodów Black Goose Detailing zlokalizowanego w Warszawie. Tutaj zajmujemy się również zabezpieczaniem i regularną pielęgnacją nowych aut, by zapewnić im ochronę przed zarysowaniami i niekorzystnymi czynnikami, o które obecnie nie jest tak trudno. Na miejscu, oprócz oferty oprócz renowacji samochodów, skorzystać można również z usługi car wrappingu.

Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy.

Renowacja samochodu - od czego zacząć?

Odrestaurowanie samochodu zabytkowego to czasochłonny proces, a podstawowym krokiem powinna być szczegółowa analiza jego obecnego stanu. Każda renowacja samochodu wygląda zupełnie inaczej, więc do każdego procesu należy podejść bardzo indywidualnie.

Nasi specjaliści wiedzą, że każde auto ma swoją historię, a każdy właściciel własne marzenia. Dlatego cały proces renowacji samochodu rozpoczynamy od rozmowy. Pragniemy spełnić Twoje marzenia, poznać Twoje potrzeby oraz możliwości.

Do całościowej analizy niezbędne są także szczegółowe analizy stanu technicznego samochodu. Klasyczne auta przeważnie nie są kompletne i wymagają uzupełnienia brakujących elementów. Fachowcy w naszym salonie mają odpowiednią wiedzę techniczną dotyczącą budowy poszczególnych elementów pojazdów nawet z poprzedniej epoki.

Po takiej wstępnej analizie jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się w tym konkretnym przypadku. Jak długo będzie trwała rekonstrukcja to sprawa bardzo indywidualna, która omawiana jest z klientem po wstępnym rozpoznaniu stanu technicznego pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Zapraszamy do rezerwacji online.

bottom of page