top of page

Korekta lakieru Warszawa

Profesjonalne doradztwo

Wysokiej Jakości Usługi i Produkty

Obsługa flot 

w systemie Door to Door

Czym jest korekta lakieru?

Z biegiem czasu oraz pod wpływem czynników pogodowych oraz mechanicznych lakier staje się matowy, traci swój wyjątkowy wygląd oraz blask. Wszystko to sprawia, że samochód nie wygląda już tak zniewalająco. Na szczęście istnieją zabiegi, które przywrócą piękny wygląd nawet bardzo zniszczonej powłoce. 

Korekta lakieru to jeden z najbardziej popularnych zabiegów detailingowych. Jej popularność wynika ze spektakularnych efektów, które da się dostrzec gołym okiem - lakier zyskuje nieskazitelny blask jak po wyjechaniu z salonu. Odpowiednio przeprowadzone polerowanie jest w stanie usunąć wszystkie zarysowania, nawet te mocno widoczne. Jednak samo usunięcie rys oraz przywrócenie dawnego blasku karoserii nie jest jedynym zadaniem tego zabiegu. Ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie, tak aby właściciel cieszył się nieskazitelnym wyglądem przez wiele lat.

Malowanie samochodu
Malowanie samochodów

Jednoetapowa korekta lakieru one-step

Ten rodzaj wybierany jest głównie wtedy, kiedy największym problemem są niewielkie rysy oraz osady i zanieczyszczenia. Jest to podstawowy zabieg, który sprawi, że lakier znów będzie wyglądał świeżo. Świetnie sprawdzi się także przed sprzedażą samochodu - dzięki niemu zauważysz znaczną poprawę kondycji lakieru. Będzie on prezentował się świeżo i zdrowo. Jest to zabieg dość szybki. Na miejscu, oprócz oferty korekty lakieru, skorzystać można również z usługi wygłuszenia samochodów.

Wieloetapowa korekta lakieru

Tego typu zabieg powinni wybrać właściciele, których samochody wymagają nieco większej pomocy w powrocie do świetnego wyglądu. Kompleksowa renowacja lakieru jest w stanie nie tylko usunąć znaczne zarysowania, ale także przywrócić głębie koloru. Renowacja lakieru jest świetnym przygotowaniem do późniejszego przeprowadzenia zabiegu zabezpieczenia lakieru za pomocą powłoki ceramicznej.

Na jaki rodzaj korekty lakieru się zdecydować?

Wszystko zależy od stanu powłoki lakierniczej, a dokładniej  od głębokości uszkodzeń jakie się na niej znajdują. Ważną informacją jest także to czy jest to pierwszy tego typu zabieg, czy wcześniej dokonywana była już polerka lakieru. Najlepiej wybór ten zostawić naszym fachowcom, którzy po wstępnych oględzinach pojazdu oceniają kondycję lakieru i doradzą, który zabieg najlepiej wybrać. Przyjedź do naszego studia w Warszawie i oddaj swoje auto w ręce specjalistów.

Jak dbać o lakier po zabiegu?

Aby efekt głębi koloru i nieskazitelnego wyglądu utrzymał się na dłużej warto dodatkowo zabezpieczyć powłokę lakierniczą za pomocą wosku, specjalnej folii ochronnej lub powłoki ceramicznej. Warto także zadbać o odpowiednią pielęgnację na co dzień. Należy unikać myjni szczotkowych, które uszkadzają strukturę powłoki.

Próbki kolorów samochodów

Dołącz do Klubu Premium

Nasze członkostwo premium zapewni Ci wyłączny dostęp do naszych wczesnych wyprzedaży, nowości i innych ofert specjalnych.

bottom of page