top of page

Profesjonalny Car Wrapping w Warszawie

Profesjonalne doradztwo

Wysokiej Jakości Usługi i Produkty

Obsługa flot 

w systemie Door to Door

Car Wrapping

W naszej firmie doskonale wiemy, jak dużą wartość mają samochody dla swoich właścicieli. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie. Oferujemy pomoc w tuningu wizualnym, do którego zalicza się profesjonalny car wrapping. Wykonanie usługi rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów. Skupiamy się na takich sprawach jak docelowy kolor pojazdu, sposób zabezpieczenia lakieru, oczekiwania kierowcy dotyczące estetyki. Pomagamy w przygotowaniu projektu, korzystając w tym celu z profesjonalnych wzorników.

Po ustaleniu indywidualnych oczekiwań tworzymy projekt i jego wizualizację. W ten sposób każdy Klient może upewnić się, że jego pojazd zostanie przekształcony w sposób zadowalający i zgodny z jego zamiarami. W czasie realizowania projektu wszystkie prace wykonujemy sprawnie i dokładnie, z dużym naciskiem na precyzję. Nad każdym pojazdem pracujemy długi czas, dbając o wszelkie szczegóły i detale. Ostateczny czas realizacji projektu może wynieść kilka dni i zależy m.in. od stopnia jego zaawansowania.

car-wrapping.webp
shutterstock_2371623039 (1).jpg

Folie samochodowe

Nowoczesne folie pozwalają nam zmienić auto nie do poznania. Dostępne u nas folie: połysk, mat, satyna czy chrom oferują wiele możliwości w zmianie koloru auta. Dzięki nim można nie tylko odświeżyć wygląd pojazdu, ale także chronić jego oryginalny lakier przed uszkodzeniami. Nasze folie charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, co gwarantuje długotrwały efekt wizualny i ochronny.

Oklejanie Reklamowe

Jesteśmy w stanie przygotować projekt pod oklejenie auta reklamowego wraz z wydrukiem. Nasz zespół profesjonalnych grafików zadba o każdy szczegół, aby projekt był estetyczny i skutecznie przyciągał uwagę. Dodatkowo, oferujemy pełną obsługę montażu, zapewniając trwałość i wysoką jakość okleiny na każdym etapie realizacji.

Car wrapping w naszej ofercie

Wszystkie projekty, które oferujemy naszym Klientom, są autorskie i oryginalne. Mogą stać się doskonałą ozdobą pojazdu, uwypuklając jego atuty estetyczne, agresywny wygląd i kształt sylwetki. Oprócz przygotowania projektu i jego realizacji, oferujemy także pomoc w związku z konserwacją okleiny. Tak jak lakier, również folie wymagają odpowiedniej pielęgnacji, by zachować je w dobrym stanie przez długi czas. Pomagamy także w usuwaniu starych folii oraz ich wymianie i renowacji brakujących części.

Wszystkich Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - nasi pracownicy chętnie przyjmą Państwa zlecenie oraz przedstawią szczegóły oferty. Wszystkim Klientom oferujemy przejrzyste zasady współpracy, najlepsze stawki oraz krótkie terminy realizacji całej usługi. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi pragnącymi przyozdobić swoje samochody, jak również firmami i przedsiębiorcami pragnącymi poprawić estetykę swoich samochodów służbowych. Gwarantujemy, że wykonane przez nas projekty przypadną do Państwa gustu oraz staną się na wiele lat atrakcyjną ozdobą samochodu. Zachęcamy również do skorzystania z  usługi sprzątania wnętrza samochodu.

shutterstock_2260314737 (1).jpg

Dołącz do Klubu Premium

Nasze członkostwo premium zapewni Ci wyłączny dostęp do naszych wczesnych wyprzedaży, nowości i innych ofert specjalnych.

bottom of page