top of page

Zabezpieczenia antykorozyjne w naszym wykonaniu pozwalają uzyskać trwałą i odporną powłokę prewencyjno-ochronną. Fachowa konserwacja profili i zabezpieczanie podwozia znacznie wydłuża czas eksploatowania pojazdu, redukuje koszty serwisowania, poprawia bezpieczeństwo oraz podwyższa komfort jazdy. W swojej pracy używamy jedynie sprawdzonych preparatów i dedykowanych środków najwyższej jakości. A efekty naszej pracy zaspokajają potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów. 

Zabezpieczenie podwozia w Black Goose Detailing 

Jak powszechnie wiadomo, każdy samochód posiada fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne. W wielu przypadkach nie eliminuje to całkowicie ryzyka korozji, bowiem ochrona proponowana przez producentów pojazdów nie jest dostosowywana do danych warunków klimatycznych. Podwozie każdego samochodu narażone jest na destrukcyjny wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych. Przyspieszają one proces korozji, a tym samym znacznie oddziaływują nie tylko na funkcjonalność poszczególnych elementów podwozia, lecz również na komfort jazdy. 

zabezpieczenie antykorozyjne podwozia warszawa

Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w trosce o estetyczny stan podwozia i jego użyteczność oferujemy najlepsze rozwiązanie z zakresu ochrony - zabezpieczenie antykorozyjne. Profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne to skuteczna metoda na dodatkową ochronę podwozia tych samochodów, które nie zostały jeszcze dotknięte korozją. Dlatego też, nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim do właścicieli samochodów nowych. Zabezpieczenia podwozia nakładamy jednak również na samochody wcześniej używane. W ten sposób przedłużamy żywotność lakieru i poszczególnych elementów, a także zapewniamy wysoce estetyczny wygląd na długie lata. 

Zabezpieczenie antykorozyjne - Warszawa i okolice

Szukasz profesjonalistów w dziedzinie zabezpieczania podwozia samochodu? Chcesz uchronić swój pojazd przed skutkami korozji? Zapraszamy do odwiedzenia i poznania naszego kompleksowego salonu car detailingu Black Goose Detailing zlokalizowanego w Warszawie. Na miejscu, oprócz oferty zabezpieczenia antykorozyjnego, skorzystać można również z dodatkowej ochrony lakieru przy pomocy trwałej powłoki ceramicznej

Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa oraz wszystkich tych, którym szczególnie zależy na zabezpieczeniu antykorozyjnym samochodu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością doradzimy i udzielimy potrzebnych informacji.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

Zapraszamy do rezerwacji online.

bottom of page